W związku z międzynarodowymi inwestycjami naszych klientów i otwarciem nowego Centrum Inżynieryjnego na terenie Bielska-Białej, poszukujemy kilkunastu osób na stanowiska: inżyniera konstruktora, inżyniera ds. obliczeń strukturalnych, inżyniera produktu. Zachęcamy do aplikowania  osoby zarówno z małym, jak i z dużym doświadczeniem zawodowym.

Inżynier Produktu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 4/11/2020/AM
Główne zadania:
  • projektowanie i zatwierdzenie produktów dla branży automotive – od fazy zapytania po masową produkcję (zapytanie, projektowanie, prototyp, walidacja, produkcja),
  • wdrażanie i testowanie nowych koncepcji – monitorowanie zmian mających na celu doskonalenie produktów,
  • współpraca z działem konstrukcyjnym, technologicznym i innymi.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana mechanika, budowa maszyn lub kierunek pokrewny),
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego/francuskiego.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.