Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. powstała w 1922 roku jako firma RORI. Od 1992 roku rozwijamy się jako firma prywatna, obsługując klientów na terenie całego kraju, a także poza granicami. Wykonujemy przede wszystkim skomplikowane i mocno uszlachetnione, jednostkowe opakowania kartonowe dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej. W pracy największy nacisk kładziemy na obsługę klienta. Od dwóch lat drukujemy i uszlachetniamy opakowania również cyfrowo.

www.czksa.com.pl / www.roribox.com

Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Cieszyn

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych konstrukcji opakowań - praca z narzędziami ESKO ArtiosCAD,

  • przygotowanie procesu produkcyjnego - praca z ESKO i systemem ERP,

  • wybór i zamówienia narzędzi produkcyjnych,

  • wsparcie działu handlowego i produkcyjnego - obsługa CRM oraz ESKO WebCenter.

Wymagania:
  • ukończone studia wyższe techniczne,
  • znajomość środowiska CAD,
  • zdolności organizacyjne,
  • odpowiedzialność, komunikatywność.
Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - nie jest konieczne, jeśli masz zmysł techniczny WYSZKOLIMY CIĘ,
  • znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę na branżowych narzędziach ESKO (ArtiosCAD, WebCenter, Automation Engine), ERP CSG Boxsoft, CRM do kontaktu z reprezentantami,

  • uczestniczenie w planowaniu procesu na najlepszym sprzęcie dostępnym w branży - zarówno na maszynach konwencjonalnych jak i cyfrowych (maszyny Heidelberg, Bobst, KAMA, HP Indigo Scodix).

Usługowy charakter CZK powoduje, że codziennie pojawiają się nowe projekty, a z nimi nowe wyzwania dla działu technologicznego i produkcyjnego.