Work at the forefront of automotive innovation with ZF, one of the world’s leading automotive suppliers.

Inżynier procesu obróbki cieplnej

Req ID 10740 Bielsko-Biała, Poland

Zadania:

  • Doskonalenie i standaryzacja najlepszych rozwiązań w procesie
  • Prowadzenie FMEA procesu
  • Współudział przy analizach wydajnościowych, analiza dokumentacji technicznej oraz wsparcie zespołu nowych uruchomień
  • Aktywny udział w działaniach mających na celu analizę przyczyn i uniemożliwienie powtarzania się problemów
  • Analiza możliwości skracania czasów cyklu oraz opracowywanie standardów pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane wykształcenie kierunkowe (materiałoznawstwo / inżynieria materiałowa)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale produkcji / technicznym / nowych uruchomień na stanowisku inżyniera procesu w obszarze obróbki cieplnej związanej z procesem hartowania indukcyjnego
  • Doświadczenie w procesach hartowania indukcyjnego stali oraz znajomość wymagań CQI
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość metodologii PFMEA oraz metod doskonalenia procesów produkcyjnych
  • Dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive oraz możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowany system szkoleń
  • System benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną