ROSINSKI PACKAGING

Rosinski Packaging to producent opakowań z tworzyw sztucznych: butelek plastikowych, nakrętek plastikowych, kanistrów, pojemników i innych detali. Początki spółki sięgają 1981 roku, kiedy założona została firma związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych.  W ciągu kilkunastu kolejnych lat,  wytężona działalność właścicieli zaowocowała znacznym rozwojem firmy – rozbudowano park maszynowy i sukcesywnie zwiększano zatrudnienie. Obecna firma ROSINSKI PACKAGING działa nieprzerwanie od 1984 roku i po kilku przekształceniach kontynuuje swą działalność jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Siedziba firmy znajduje się na południu Polski w Bielsku-Białej, w centrum Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie odległość z Bielska do Warszawy, Pragi, Budapesztu, Wiednia czy też Drezna jest porównywalna. Całkowita powierzchnia firmy zajmuje 73 371 m², gdzie zatrudnionych jest około 497 pracowników. W 2015 roku w Nowym Dworze Mazowieckim został uruchomiony drugi zakład produkcyjny i zajmuje obszar 36 415 m². Produkcja oraz magazyny obejmują powierzchnię 10.042 m².

Inżynier / Konstruktor Budowy Maszyn
OPIS STANOWISKA:
  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej i technicznej,
  • Koordynacja prac projektowych zewnętrznych jak i wewnętrznych,
  • Czynny udział w pracach remontowo-naprawczych,
  • Koordynacja prac firm zewnętrznych w zakresie dostaw oraz usług.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne, kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • Znajomość programów typu: AutoCad, Solid Works,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie praktyczne związane z budową maszyn/urządzeń oraz pracami ślusarskimi.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice),
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną.