Dla dużego, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży motoryzacyjnej, będącego częścią międzynarodowej struktury, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Jakości. Firma jest znanym ekspertem i liderem w skali globalnej. Cechuje ją wysoka kultura organizacyjna i bardzo dobra wewnętrzna współpraca. Oferuje stabilne miejsce pracy i konkurencyjne wynagrodzenie.

Inżynier Jakości
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 07/07/2021/AM/IJ/BB
Główne zadania:
  • identyfikacja braków i niezgodności jakościowych produktu,
  • kontakt z klientem w celu rozwiązywania problemów jakościowych,
  • przeprowadzanie analizy braków i niezgodności na linii produkcyjnej,
  • minimalizacja braków na linii produkcyjnej oraz finalnie u Klienta,
  • nadzór nad dokumentacją jakościową,
  • monitoring wskaźników jakościowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w dziale jakości, preferowane na stanowisku inżyniera jakości branża automotive,
  • dobra znajomość znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki,
  • znajomość wymagań normy ISO 9001:2015, normy IATF 16949:2016, normy ISO 14001:2015,
  • znajomość narzędzi jakościowych i wiedza z zakresu: FMEA, MSA, PPAP, APQP, SPC, Planów Kontroli,
  • duża samodzielność i systematyczność.
Korzyści:
  • praca w prężenie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • specjalistyczne szkolenia, kursy językowe,
  • premie, vouchery świąteczne, karta multisport, pakiet benefitów pracowniczych,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • realne możliwość rozwoju zawodowego.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.