Szukamy specjalistów z doświadczeniem zawodowym do pracy w rozwijającym się centrum inżynieryjnym. Rekrutację prowadzimy dla międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, której zakład w Bielsko-Białej rozwijany będzie w najbliższych latach. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, uporządkowany system pracy i wsparcie we wspólnym dążeniu do stawianych celów.

Inżynier ds. Zwrotów Gwarancyjnych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 7/01/2021/AM/I
Główne zadania:
  • utrzymywanie stałego kontaktu z przedstawicielami klientów w celu nadzoru wymiany informacji,
  • nadzór nad zwrotami,
  • przeprowadzenia analiz gwarancyjnych i jakościowych zwracanych części, zapewnienie bieżącego monitorowania portali klientów (raporty 8D),
  • analiza kosztów gwarancyjnych,
  • przyczynianie się do redukcji kosztów związanych ze zwrotami gwarancyjnymi,
  • prowadzenie negocjacji z klientem,
  • współpraca z inżynierami jakości.
Wymagania:
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku,
  • znajomość norm IATF 16949, VDA lub innych wymagań klientów,
  • znajomość narzędzi służących do rozwiązywania problemów (Six Sigma, PPS, 8D lub równoważne),
  • doświadczenie w prognozowaniu kosztów gwarancyjnych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość Excel,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany komunikatywny niemiecki.
Firma oferuje:
  • pracę w przyszłościowej firmie z branży motoryzacyjnej,
  • dostęp do najlepszych technologii i unikatowych rozwiązań – prestiż zatrudnienia,
  • dobrą atmosferę,
  • rozwój kompetencji zawodowych,
  • pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiety szkoleń,
  • wsparcie w procesie adaptacji.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.