Ogłoszenie numer: 7838916, z dnia 2023-01-11

GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowanie oraz generalne wykonawstwo. Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzują funkcjonalność, unikalne rozwiązanie projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.

Inżynier ds. ofertowania robót konstrukcyjnych i kubaturowych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie przedmiarów robót konstrukcyjnych na podstawie dokumentacji budowlanej.
  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i poddostawców.
  • Udział w negocjacjach z podwykonawcą/poddostawcą.
  • Analizowanie i porównywanie ofert potencjalnych podwykonawców.
  • Poszukiwanie rozwiązań zamiennych/równoważnych: materiałów, urządzeń, technologii.
  • Analizowanie kosztów, opłacalności oraz ryzyka związanego z planowanymi inwestycjami.
  • Tworzenie harmonogramów, planów zagospodarowania placu budowy.
  • Praca nad budżetami.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej.
  • Znajomość programu AUTO-CAD.
  • Znajomość programu NORMA PRO.
  • Znajomość pakietu MS Office (dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project).
  • Systematyczność, dokładność.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Inicjatywa, samodzielność i kreatywność.
  • Znajomość technologii związanych z realizacją stanu surowego i robót wykończeniowych budynków.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w rozwijającej się firmie budowlanej.
  • Praca w siedzibie firmy.
  • Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji