Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
GŁÓWNE OBOWIĄZKI
  • Koordynowanie pracy na wyznaczonej części budowy w ścisłej współpracy z doświadczonym Kierownikiem Budowy.
  • Kontrola powierzonego zadania w zakresie jakości i terminowości..
  • Pomoc przy weryfikacja dokumentacji wykonawczej.
  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie.
  • Stała kontrola stanu BHP.
  • Analiza ofert dostawców i podwykonawców.
  • Przygotowywanie dokumentacji budowy.
  • Raportowanie postępów prac.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym – warunek konieczny.
  • Mile widziana specjalność konstrukcyjna.
  • Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD, MS Excel, MS Word.
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych na terenie woj. śląskiego.
CO OFERUJEMY :
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej.
  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. Prywatna opieka.
  • Pakiet socjalny (m.in. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.).
  • Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Spotkania integracyjne.
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego.
  • Preferencyjne pożyczki.
  • Kawa / herbata.
  • Parking dla pracowników.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wakacji dzieci.
  • Paczki świąteczne.