Oferta przeniesiona do archiwum
Poszukiwany/Poszukiwana
Inżynier Budowy w dziale badań i rozwoju
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: IBRD/BB/02/2020
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,
  • umiejętność obsługi programu AutoCAD,
  • umiejętność obsługi programu MS Excel,
  • umiejętność czytania dokumentacji techniczno-budowlanej,
  • podstawowa znajomość procesu budowlanego,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów SketchUp oraz AutoCAD Revit.
Opis stanowiska:
  • tworzenie wytycznych w obszarach projektowych i budowlanych w Spółce,
  • analizowanie dokumentacji technicznej,
  • poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych w zakresie nowych technologii wykorzystywanych w budownictwie,
  • analizowanie opłacalności zastosowania nowych technologii wykorzystywanych w budownictwie,
  • wdrażanie systemów Eko oraz systemów Smart w obszarach projektowych i budowlanych w Spółce.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karty sportowe
  • Naukę języków
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • Wyjazdy integracyjne
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.