Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
International business development manager - rynek amerykański
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0282
OBOWIĄZKI:
wdrażanie i rozwój strategii biznesowej na rynek amerykański, samodzielne prowadzenie i rozwijanie zespołu, przeprowadzanie analizy rynku i konkurencji w celu zdobycia udziału w rynku, zachęcanie wydawcow i blogerów do rejestracji na platformie, pozyskanie agencji SEO i digital do korzystania z platformy, codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z potencjalnymi i aktualnymi użytkownikami platformy, onboarding reklamodawców i wydawcó w zakresie korzystania z platformy, ułatwienie komunikacji między reklamodawcami a wydawcami, wdrażanie odpowiednich kampanii marketingowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe; doświadczenie w: branży marketingu internetowego, mediowego lub/i IT, współpracy z kontrahentami zagranicznymi, zarządzaniu biznesem (lub jego częścią), zarządzaniu zespołem; duża samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, mocna motywacja do rozwoju, biegła obsługa komputera, biegła znajomość języka angielskiego poparta doświadczeniem w pracy w tym języku, mile widziana znajomość języka polskiego

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej