Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Informatyk
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/2154
OBOWIĄZKI:
Realizacja kompleksowych zadań działu na optymalnym poziomie ilościowym i jakościowym.Zapewnienia ciągłej, sprawnej i bezpiecznej pracy infrastruktury IT w części sprzętowej, serwisowanie stacji roboczych i drukarek, konfigurowanie i zarządzanie urządzeniami aktywnymi sieci LAN i WiFi.Praca w systemie jednozmianowym 7.00-19.00 od pon. do pt.Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane min. wykształcenie wyższe kierunkowe. Konieczna znajomość na poziomie administratora operacyjnych systemów sieciowych z rodziny MS Windows, w tym zagadnień związanych z Active Directory oraz systemów Linux, biegła znajomość obsługi i konfiguracji systemów operacyjnych (stacji roboczych) z rodziny MS Windows 10 oraz pakietów biurowych. Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi i administracja systemami: Infomedica, AMMS.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej