ZMB CAPITAL to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy blisko pół tysiąca pracowników w trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na południu kraju oraz sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 40 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Informatyk
Miejsce pracy: Ustroń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie domeną z użytkownikami
  • zarządzanie klastrem Vmware
  • obsługa sprzętu : komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, rejestratory kamer, urządzenia wielofunkcyjne, telefony analogowe, cyfrowe i voip oraz rozwiązywanie problemów związanych z ich obsługą
  • obsługa i utrzymanie sieci teleinformatycznej

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows / Windows Server / Linux
  • podstawowa znajomość obsługi serwerów rakowych
  • podstawowa umiejętność obsługi routerów  oraz switchy
  • podstawowa znajomość działania baz danych Oracle, MySQL, MSSQL
  • podstawowa umiejętność zarządzania systemami kontroli dostępu
  • podstawowa znajomość wirtualizacji Vmware ESXI

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet socjalny i medyczny LUX MED
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000709458, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy”.

Pełną treść Klauzuli informacyjnej znajdziecie Państwo pod linkiem.