W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?

Ground Invoicing Specialist
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja zestawień do fakturowania usług transportowych
  • Wystawianie faktur w systemie na klientów krajowych oraz zagranicznych
  • Przygotowanie oraz ładowanie na portal bądź wysyłanie na maila faktur wraz z załącznikami
  • Przygotowanie oraz wysłanie pocztą tradycyjna faktur wraz z załącznikami
  • Wystawianie korekt, not obciążeniowych/uznaniowych, refaktur, proform, duplikatów
  • Wyjaśnianie niezgodności, stały kontakt z działem operacji transportowych.
  • Generowanie raportów oraz kontrola zleceń niezafakturowanych, zamknięcie miesiąca, zamknięcie VAT
  • Weryfikowanie I rozwiązywanie błędów w systemach TMS - FSS
  • Prowadzenie bazy kursu EUR oraz wprowadzanie kursu do FSS na podstawie danych z NBP
  • Współpraca z Kontrolingiem finansowym
  • Dzienny raport wykonanej pracy
  • Możliwość częściowego zastąpienia współpracowników podczas ich nieobecności

Wymagania:

  • doświadczenie księgowe - wystawianie faktur, znajomość podstawowych regulacji podatkowych
  • wymagana pełna dyspozycyjność w pierwszych dwóch dniach roboczych miesiąca, możliwość nadgodzin - zamknięcie miesiąca
  • obsługa MS Office - szczególnie Excel na dobrym poziomie (tabele przestawne, funkcje) oraz poczta
  • angielski komunikatywny
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (31.09.2022) z CEVA
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym
  • Przyjazną atmosferę

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.