Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Grafik - fotoedytor
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/22/1000
OBOWIĄZKI:
Tworzenie projektów graficznych, graficzna obróbka zdjęć, przygotowywanie do druku, projektowanie logotypów, kreowanie graficznego wizerunku, wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych, prowadzenie dokumentacji i archiwum prac, wykonywanie zdjęć oraz ich obróbka. Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 8.00-16.00 od pn. do pt.Oferta pracy przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP jako bezrobotne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe/średnie na kierunkach: grafika komputerowa, grafika w mediach społecznościowych lub pokrewne np. informatyka. Wymagana znajomość obsługi programów graficzych, mile widziana umiejętność obsługi aparatu fotograficznego, samodzielne kreowanie grafiki i koncepcji marketingowych. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu graficznym, prowadzeniu kanałów socjal media pod kątem kreacji graficzych.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 820 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej