PRODUCENT I IMPORTER DREWNA
DESKI TARASOWE, PROFILE STRUGANE, DREWNO KONSTRUKCYJNE KVH, C-24,
KANTÓWKA OKIENNA I DRZWIOWA, TARCICA SUCHA.

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Skoczów
Opis stanowiska
  • Nadzór nad księgami i poprawnością ich prowadzenia.
  • Współtworzenie i kształtowanie polityki rachunkowości.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
  • Rozliczanie kosztów- produkcja, usługi, handel.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych.
  • Współpracę z biegłym rewidentem badającym sprawozdania finansowe jednostki.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości.
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego lub jego zastępcy.
  • Biegła znajomość zasad księgowania oraz przepisów podatkowych (zwłaszcza VAT, CIT, WHT, PIT).
  • Znajomość rozliczeń transakcji w obrocie zagranicznym.

Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki pracy.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Szkolenia merytoryczne.