Ogłoszenie numer: 5341142, z dnia 2021-09-06

Celem jaki stawiamy sobie w Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej Reha-Forma jest zapewnienie PACJENTOM kompleksowej opieki zdrowotnej, opartej na najnowszych światowych standardach w dziedzinie rehabilitacji medycznej kolan, kręgosłupów, barków, po rekonstrukcji wiązadeł ACL i PCL i innych dysfunkcji aparatu ruchu. Zajmujemy się także pełną opieką w dziedzinie treningu funkcjonalnego. Terapia rehabilitacyjna polega na indywidualnym podejściu do pracy z pacjentem podczas sesji terapeutycznej.

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Szukamy fizjoterapeuty do naszego zespołu.

W zespole fizjoterapeuci specjalizują się w różnych dziedzinach fizjoterapii, rehabilitacji i treningu, dzięki temu możemy zaproponować pacjentom szeroki zakres wysokiej jakości usług a sami być wsparciem dla siebie nawzajem. Jeśli świadomie szukasz pracy w zespole i widzisz w tym swoje korzyści dołącz do nas

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

  • lubisz kontakt z ludźmi i czerpiesz satysfakcję z pomocy innym
  • jesteś świadomy, że ciągły rozwój jest wpisany w zawód Fizjoterapeuty, czujesz potrzebę doskonalenia się zarówno zawodowo, jak i w innych przestrzeniach życia
  • lubisz i potrafisz pracować w zespole, chcesz z nami z szacunkiem i zrozumieniem wchodzić w kolejne etapy życia społeczno-zawodowego
  • widzisz korzyść z dużej przestrzeni do pracy, chcesz mieć szerokie możliwości specjalistycznej, obiektywnej diagnostyki aparatu ruchu
  • bierzesz pełną odpowiedzialność za powierzone Ci zadania, dzięki czemu można na Tobie polegać

Wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku fizjoterapia oraz czynne PWZF
  • doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentami ortopedycznymi
  • ukończone kursy z zakresu terapii manualnej, terapii powięziowej i / lub osteopatii (np. jesteś w trakcie wieloetapowego szkolenia lub masz je ukończone)
  • podstawowa wiedza z zakresu treningu i przygotowania motorycznego
  • porozumiewanie się w języku angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację z Pacjentem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od czasu i wyników pracy (od 8000,00 zł. do 14 000,00 zł. miesięcznie brutto).