Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Fizjoterapeuta / terapeuta si- 1/4 etatu -cd
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/0256
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie konsultacji, diagnoz oraz prowadzenie rehabilitacji oraz zajęć z wykorzystaniem metod terapii integracji sensorycznej. Umowa na okres próbny-3 miesiące, następnie umowa na okres 12 miesięcy. Praca w godzinach 9:00-19:00, według grafiku. Praca na 1/4 etatu, w równoważnym systemie czasu pracy. Zatrudnienie od 01.03.2021 r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: dobry kontakt z dziećmi
Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku fizjoterapia, przygotowanie pedagogiczne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne, dobry kontakt z dziećmi. Wymagany 1 rok doświadczenia.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej