Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Fizjoterapeuta - sprzedawca
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0174
OBOWIĄZKI:
dobor i sprzedaż wyrobów medycznych pacjentom, realizacja zleceń na środki pomocnicze i zaopatrzenie ortopedyczne refundowane przez NFZ, przyjmowanie towaru, badanie stóp, kontakt z pacjentem.Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 9.00-17.00 od pn. do pt. Oferta pracy skierowana do osób powyżej 30 roku zycia, zarejestrowanych w urzędzie jako bezrobotni, kwalifikujących się do projektu EFS+
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie lub wyższe na kierunkach: fizjoterapeuta z prawem wykonywania zawodu lub inżynier biomedyczny lub farmaceuta lub technik ortopeda . Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej