Rekrutacja do Utrzymania Ruchu:

Elektryk Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
GŁÓWNE ZADANIA:
  • Naprawa, konfiguracja i diagnostyka napędów z przemiennikami częstotliwości
  • Naprawa, konserwacja i wykonawstwo instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Kontrola i pomiary urządzeń elektrycznych
  • Kontrola układów bezpieczeństwa maszyn i urządzeń
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia energetyczne G1-E
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie czterobrygadowym
  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • Dobrą atmosferę pracy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Nemak Poland Sp. z o.o. w Bielsku-Białej oraz Przed siębiorstwo Produkcyjno-Handlowe iUsługowe ALFA Sp. z o.o. z siedzibą w Andrychowie, dla potrzeb niezb ę dnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego. Wyrażam również zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochronyosób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).”