Ogłoszenie numer: 7682463, z dnia 2022-11-10

Dźwig-Serwis” Zbigniew Wysocki jest prywatną rodzinną firmą, działającą od 1982 roku. Jesteśmy producentem i dostawcą urządzeń dźwigowych tj. windy osobowe, towarowe, szpitalne, platformy dla niepełnosprawnych oraz innych urządzeń transportu bliskiego.

Wieloletnie doświadczenie kierownictwa firmy jak i pracowników pozwala oferować swoim klientom produkty na najwyższym poziomie, począwszy od fazy projektu poprzez realizację montażu, aż do konserwacji urządzeń każdego typu.

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • wsparcie dla Konserwatora, Montażysty wind.
  • pomoc w wykonywaniu napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach: windy osobowe oraz towarowe
  • praca odbywa się w terenie w obiektach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej w Bielsku Białej i okolicach w godzinach 7-15..

Wymagania

  • poszukujemy Absolwenta Technikum o profilu elektrycznym lub mechanicznym lub osoby która ma już doświadczenie w konserwacji urządzeń dźwigowych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość odbycia kursów,szkoleń, odnawiania uprawnień SEP, UDT na koszt firmy.
  • przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku.
  • zapewniamy badania lekarskie, ubiór roboczy, niezbędne narzędzia.