ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk - Automatyk
Zakres obowiązków:
  • realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń
  • bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (głównie wtryskarki oraz maszyny rozdmuchowe)
  • uczestniczenie w prowadzeniu oraz aktualizacji dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi serwis maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie związane z elektryką lub automatyką
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki
  • znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wiedza na temat automatyzacji procesów produkcyjnych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu czynności
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
Firma oferuje:
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę współpracy
  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną