Ogłoszenie numer: 8280198, z dnia 2023-06-22

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Ekspedytor materiałowy (zasilający w komponenty)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Transport materiałów pomiędzy magazynem materiałów pierwszych, a produkcją z użyciem wózka lub paleciaka,
  • Przyjmowanie materiałów oraz zwrot do magazynu materiałów pierwszych, lub przezbrojenia,
  • Przesunięcia komponentów między magazynami i umiejscowienie ich na poprawnym binie,
  • Zagwarantowanie ciągłości produkcyjnej - dostarczanie na czas materiału,
  • Dokładanie materiału na maszynę, dostarczanie opakowań i ich przygotowanie,
  • Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów na drukach,
  • Transport wyrobów gotowych na strefę Kontroli Jakości Wyrobów,
  • Praca w systemie SAP,
  • Utrzymanie porządku i czystości w strefach składowania.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Uprawnienia na wózki widłowe lub chęć uczestnictwa w kursie finansowanym przez pracodawcę,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland Sp. z o.o. i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, premie, dodatek),
  • Możliwość rozwoju kompetencji i pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu, realna szansa na długoterminową współpracę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, dodatkowe ubezpieczenie i opieka medyczna na korzystnych warunkach, dofinansowanie do karty Multisport,
  • Dogodna lokalizacja – możliwość dojazdu autobusami komunikacji miejskiej nr 9, 17, 31, 33, 56.