Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Ekspedytor materiałowy zasilający linię produkcyjną
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • Transport materiałów pomiędzy magazynem materiałów pierwszych, a produkcją z użyciem wózka lub paleciaka,
  • Przyjmowanie materiałów oraz zwrot do magazynu materiałów pierwszych, lub przezbrojenia,
  • Przesunięcia komponentów między magazynami i umiejscowienie ich na poprawnym binie,
  • Zagwarantowanie ciągłości produkcyjnej - dostarczanie na czas materiału,
  • Dokładanie materiału na maszynę, dostarczanie opakowań i ich przygotowanie,
  • Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów na drukach,
  • Transport wyrobów gotowych na strefę Kontroli Jakości Wyrobów,
  • Praca w systemie SAP,
  • Utrzymanie porządku i czystości w strefach składowania.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (lub chęć uczestnictwa w kursie finansowanym przez pracodawcę),
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i w obsłudze wózków.
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej, rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość zodbycia doświadczenia w obsłudze wózków
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość awansu, celem jest długoterminowa współpraca
  • Wczasy pod gruszą
  • Świadczenie pieniężne świąteczne
  • Parking pracowniczy
  • Przyjazna atmosferera
  • Ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach