Pracodawca to polski producent mebli oraz wyrobów z tworzywa sztucznego. To rodzinna firma, istniejąca od 1980 roku. Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Dyrektor ds. Rozwoju i Wdrożeń
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem rozwojowo-wdrożeniowym
  • współtworzenie długoterminowej strategii działań oraz projektów związanych z rozwojem produktów
  • aktywny udział w tworzeniu oraz wdrażaniu strategii marketingowych
  • budowanie procesów związanych z efektywnym zarządzaniem ofertą produktową firmy
  • tworzenie okresowego planu rozwoju grupy produktowej i analiza rentowności projektów
  • nadzór nad tworzeniem i aktualizacją dokumentacji produktowej
  • analizowanie sytuacji na rynku branżowym oraz działań konkurencji
Oczekujemy:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w realizowaniu działań marketingowych
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów i strategii produktowych
  • doświadczenia w realizowaniu badań do inwestycji produktowych
  • umiejętności pracy w oparciu o bazy danych, raporty, analizy i statystyki
Mile widziane:
  • wykształcenie wyższe techniczne/ marketing i zarządzanie/ ekonomiczne
Oferujemy:
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o relację B2B lub Umowę o pracę
  • Pracę w rodzinnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenia oraz premie miesięczne za zrealizowana cele
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • Dodatkowe zniżki na produkty firmowe