ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Drukarz w technologii sitodruku lub tampodruku
Zakres obowiązków:
  • samodzielna obsługa maszyn drukarskich w technologii tampodruk i sitodruku,
  • dobór komponentów i parametrów technologicznych na maszynie drukującej,
  • zapewnienie efektywnej pracy maszyn drukujących,
  • obsługa towarzyszących maszyn assemblingowych/ pakujących,
  • kontrola jakości produktu,
  • praca w systemie trzyzmianowym,
Wymagania:
  • znajomość procesów poligraficznych,
  • doświadczenie w tampodruku i sitodruku maszynowym,
  • mile widziana znajomość tamponiarek TampoPrint i maszyn sitodrukowych Kammann,
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice),
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dobrą lokalizację (przy drodze ekspresowej oraz na przeciwko przystanku autobusowego MZK).