Doradca sportowy (rowery)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Już dziś szukamy kolejnych pasjonatów sportu, którzy chętnie będą dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.

Twój zakres obowiązków:
  • dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,
  • podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,
  • priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi,
  • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,
  • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.
Jeżeli zatem:
  • rowery są Twoją pasją, którą lubisz się dzielić z innymi,
  • cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy,
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz pracować blisko Klientów,
  • jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną,
  • chcesz zdobyć lub wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie,
  • interesuje Ciebie rozwój w kierunku Managera Zespołu lub Lidera Sklepu – mile widziane,
    … to czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pół etatu, ¾ etatu lub cały etat,
  • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
  • premię miesięczną, kwartalną oraz sharing (czyli coroczne dzielenie zyskiem wypracowanym przez firmę),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,
  • wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • wyjątkową, sportową atmosferę pracy.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link:https://contents.mediadecathlon.com/s935215/k$489d21ca247ba25c2ee55e45a518c756/klauzula%20informacyjna%20dla%20kandydatow%20do%20pracy%20odo24.pdf