Ogłoszenie numer: 4275709, z dnia 2021-02-19

Fundacja Odzyskajmy.pl

Fundacja Odzyskajmy.pl powstała, aby pomagać osobom poszkodowanym przez instytucje finansowe, w tym banki, zakłady ubezpieczeń, fundusze inwestycyjne, a także polski system prawny.

Nasi eksperci wspierają podopiecznych Fundacji w egzekwowaniu ich roszczeń od w/w instytucji, a także w przypadku takiej potrzeby w wychodzeniu ze spirali zadłużenia.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: śląskie / Żywiec

Opis stanowiska

Do obowiązków na danym stanowisku będzie należało między innymi:

Prowadzenie kontaktów z klientami Fundacji, w tym:

  • prezentacja zakresu działań Fundacji i świadczonej pomocy,
  • profesjonalna obsługa osób zgłaszających się do Fundacji,
  • wykonywanie uzgodnień z klientami Fundacji w ramach zawieranych umów,
  • opracowywanie ofert,
  • zapewnienie właściwego i sprawnego obiegu dokumentacji z klientami Fundacji,
  • sporządzanie odpowiedniej dokumentacji dotyczącej pomocy świadczonej klientom Fundacji.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • zdolności analizowania i wyciągania wniosków,
  • zdolności interpersonalne, kreatywność oraz silne dążenie do realizacji zadań.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę w pełnym zakresie godzin,

  • niezbędne szkolenia do podjęcia pracy,

  • adekwatne do umiejętności i doświadczenia warunki zatrudnienia.