Naszym Klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna, która oferuje udział w zaawansowanych technologicznie projektach, uporządkowany system pracy i bardzo dobre warunki – wysokie wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie i możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych.

Developer (Automotive)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 7/01/2021/BA/D
Główne zadania:
  • Tworzenie i testowanie rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów projektowania i ich optymalizacji.
  • Tworzenie aplikacji webowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii takich jak javascript, HTML, itd.
  • Mile widziana znajomość SQL i PHP.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
Firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju w nowopowstałym międzynarodowym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Opiekę medyczną i kartę Multisport.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.