Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Czynności produkcyjne, monterskie, logistyczne, konfekcyjne
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/21/0764
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PROSTYCH CZYNNOŚCI PRODUKCYJNYCH PRZY PRODUKCJI CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SILNIKOWYCH, MONTOWANIE ELEMENTÓW PRZY LINII PRODUKCYJNEJ, PAKOWANIE ELEMENTÓW, KOMPONENTÓW NIEZBĘDNYCH PRZY LINII PRODUKCYJNEJ I ICH UZUPEŁNIANIE. Praca w ilości 30 godzin tygodniowo, w ramach umowy-zlecenie, proponowane wynagrodzenie: 18,30 zł brutto/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : MIEJSCE WYKONYWANIA ZLECENIA: UL. KONWOJOWA 94, 43-346 BIELSKO- BIAŁA, UL. SŁOWACKIEGO 33; 43-502 CZECHOWICE- DZIEDZICEKonieczny brak przeciwwskazań do dźwigania, gotowość do pracy w nocy.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej