Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Content marketing specialist z językiem indyjskim (hindi)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0715
OBOWIĄZKI:
- Analizowanie rynku pod kątem pozyskania nowych partnerów, możliwości rozwoju, zagrożeń, szans,- poszukiwanie wydawców, grup wydawców, pośredników do współpracy z platformą White Press,- pozyskiwanie wydawców i reklamodawców,- obsługa platformy White Press,- pomoc w działaniach marketingowych, w szczególności obsługa socialmedia i direct marketing.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, komunikatywność - umiejętności sprzedażowe, umiejętność pracy w zesopole, podstawowa wiedza na temat content marketingu, umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość i dokładność, biegła obsługa komputera (Google, Workspace, Internet). Biegła znajomośc języka indyjskiego oraz języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie w marketingu internetowym.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 650,81 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej