Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Content marketing specialist z językiem arabskim
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/23/0176
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie portali do bazy, weryfikacja portali obecnych i nowych, negocjacje z klientami (rynek arabski), wsparcie zespołu w obsłudze platformy, bieżące tłumaczenia na język angielski i arabski, pomoc w działaniach marketingowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie wyższe (mile widziane studia humanistyczne), szkolenie z zakresu mediów i dziennikarstwa (mile widziane dziennikarstwo cyfrowe), umiejętność kierowania ludźmi, komunikatywność - umiejętności negocjacyjne, podstawowa wiedza na temat content marketingu, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, terminowość i dokładność, biegła obsługa komputera (Google Workspace, Internet), mile widziane doświadczenie w branży digital marketing, biegła znajomość języka angielskiego i arabskiego, mile widziana znajomość języka polskiego i francuskiego

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 383,09 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej