Dla dużej i atrakcyjnej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Commodity Buyer.

Commodity Buyer
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 12/2021/AM/CB/BB
Główne zadania:
  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami z różnych regionów,
  • negocjacje kontraktów, cen i warunków zakupów materiałów produkcyjnych,
  • kalkulacje i realizacja celów oszczędnościowych,
  • współpraca z miejscowym zespołem i oddziałami spoza Polski.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenia w dziale zakupów (mile widziane zakupy bezpośrednio produkcyjne/direct w branży motoryzacyjnej),
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Korzyści:
  • praca w rozwijającej się, stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość pracy hybrydowej (biuro + praca zdalna),
  • szkolenia, kursy językowe,
  • rozbudowany pakiet świadczeń, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, premie, bonusy wakacyjne i świąteczne.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.