Poszukujemy osoby na stanowisko Buyer do międzynarodowej firmy z branży automotive.

Buyer
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 1/12/2020/BA
Główne zadania:
  • Zakupy bezpośrednie oraz inwestycyjne dla zakładu produkcyjnego w Polsce zgodnie z celami budżetowymi.
  • Identyfikacja oraz negocjacje z nowymi dostawcami.
  • Współtworzenie globalnej oraz regionalnej strategii zakupowej.
Wymagania:
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle motoryzacyjnym lub maszynowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szeroki pakiet benefitów.
  • Rozwój w strukturach firmy.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.