Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Business development manager
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0153
OBOWIĄZKI:
- nadzór biznesowy nad wybranymi rynkami m.in. tureckim,- rekrutacja lokalnych zespołów, a dalej motywacja, kontrola i zarządzanie pracą tego zespołu;- kontrola i optymalizacja procesów biznesowych;- monitorowanie realizacji budżetu i harmonogramu projektu;- negocjacje warunków współpracy z kluczowymi partnerami;- identyfikacja i analiza nowych strategicznych inicjatyw biznesowych, które wspierają wzrost ogólnego rachunku zysków i strat kraju;- ścisła współpraca z globalnym zespołem marketingowym przy identyfikowaniu nowych możliwości rozwoju treści, lokalizacji i komunikacji lokalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe; znajomość wybranych narzędzi SEO (Google, Search Console, Google Analyties, Ahrefs, Senuto, SEMrush, Semstrom, SurferSEO, Screaming Frog, Docs, Looker Studio); podstawowa wiedza SEO oraz świadomość istotnych wskaźników w działaniach marketingowych; umiejętność analizowania danych liczbowych i wyciągania z nich wniosków; analityczny umysł i chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy; zaawansowana znajomość języka angielskiego; znajomość języka tureckiego (mile widzianego jako ojczysty kandydata); mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość języka polskiego

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej