Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Brygadzista w dziale produkcji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1688
OBOWIĄZKI:
- Zapewnianie prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych;- Ciągłe utrzymanie i konserwacja powierzonego parku maszynowego i urządzeń technologicznych;- Nadzorowanie parku maszynowego w zakładzie pracy, odpowiedzialność za prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowymi przeglądami oraz serwisem maszyn;- Kontrolowanie eksploatacji maszyn i urządzeń;- Rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej;- Badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych;- Nadzorowanie dokumentacji maszyn, sprzętu i urządzeń zakładu;- Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi;- Nadzorowanie oraz organizacja pracy podległego zespołu;- Organizowanie i zarządzanie pracą pracowników utrzymania ruchu podczas zmiany.Praca w systemie trzyzmianowym w godz. 6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00 od pon. do pt. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane min. wykształcenie średnie zawodowe kierunek bez znaczenia oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Umiejętność delegowania i egzekwowania wykonania zadań. Umiejętność kierowania zespołem ludzi oraz umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej