Ogłoszenie numer: 5548449, z dnia 2021-10-12

Trelleborg jest światowym liderem w dziedzinie inżynieryjnych rozwiązań polimerowych dla niemal każdej branży na świecie. Jesteśmy tam, gdzie jesteśmy, ponieważ nasze talenty doprowadziły nas tutaj. Czyniąc innowacyjność i rozwój aplikacji możliwymi, przy wykorzystaniu inżynierii polimerowej, Trelleborg ściśle współpracuje z wiodącymi markami w branży, aby przyspieszyć ich rozwój oraz napędzać ich biznes, jednocześnie kształtując przemysł i postęp, który przyniesie korzyści społeczności w nadchodzących, ekscytujących latach.

Brygadzista Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Główny zakres zadań i odpowiedzialności osoby, która będzie zatrudniona na tym stanowisku:

  • Planowanie i koordynacja prac oraz nadzór nad pracownikami podległego zespołu
  • Wsparcie zespołu w diagnozowaniu i usuwaniu awarii
  • Wykonywanie działań prewencyjnych
  • Nadzór nad wykonywaniem prac remontowych oraz działań firm zewnętrznych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczanie na stanowisku mistrza/ lidera/brygadzisty
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność zarządzania zespołem i planowania pracy
  • Samodzielność, komunikatywność, poczucie odpowiedzialności zawodowej
  • Mile widziane znajomość układów hydrauliki i pneumatyki oraz budowy form wtryskowych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia SEP E1,E2,E3 będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Długoterminową, pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Rozwój osobowy w oparciu o standardy produkcji na światowym poziomie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny (bony świąteczne Sodexo, dofinasowania do kolonii dla dzieci, zapomogi indywidualne, dofinansowanie do wczasów),
  • Prywatny parking dla pracowników.