Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Bibliotekarz
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/22/1269
OBOWIĄZKI:
katalogowanie w systemie komputerowym polskich i obcojęzycznych druków zwartych i ciągłych wydanych po 1800r., obsługa czytelni ogólnej, tworzenie bibliografii dokumentacji dot. Śląska Cieszyńskiego, prowadzenie kwerend i aranżacja wystaw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Bibiotekoznawstwo, Historia, Filologia
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

znajomość problematyki regionalnej Śląska Cieszyńskiego, systematyczność, skrupulatność, komunikatywność, samodzielność, innowacyjność

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie