Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Automatyk
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • naprawy, przezbrojenia i bieżący nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem lini automatycznych;
  • modyfikacje maszyn i urządzeń pod względem oprogramowania sterowników PLC i robotów;
  • wykonywanie prac montażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń, sieci i instalacji.
Wymagania:
  • wykształcenie min średnie techniczne – automatyka, preferowane wyższe techniczne;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dokładność, samodzielność, operatywność, odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.
Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. włoskiego;
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka;
  • doświadczenie w obsłudze robotów (Kuka);
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Omron;
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia - stałą pracę w dużej, rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • szkolenia,
  • szkolenia językowe;
  • brak dress codu;
  • bezpłatny parking;
  • ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzstnych warunkach;
  • dofinansowanie do Karty Multisport;