Spółka FREE ENERGY TECHNOLOGY z Bielską Białej zajmuje się sprzedażą zielonej energii i montażem instalacji fotowoltaicznych.

Nasza firma to zespół fachowców, specjalizujących się w doradztwie energetycznym klientów biznesowych oraz urządzeniach wykorzystujących odnawialne źródła energii. Posiadamy doświadczenie w zakresie projektowania instalacji i ich montażu, oraz optymalizacji kosztów energii na podstawie rachunków wykorzystując dostępne technologie i naszą wiedzę. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalną dokumentację i materiały sprzedażowe. Przeprowadzamy audyty dla firm, a także diagnostykę i kontrolę zamontowanych już instalacji.

Do nowo tworzonego zespołu w Katowicach i Bielsku-Białej poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Audytor energetyczny
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twój zakres obowiązków
  • Sprzedaż rozwiązań oferowanych przez firmę
  • Sporządzanie audytów na potrzeby obniżenia kosztów energii elektrycznej
  • Udział w audytach energetycznych przedsiębiorstw.
  • Przygotowanie mini-audytów na potrzeby wewnętrzne na podstawie informacji o potencjalnym kliencie oraz jego zasobach budynkowych.
  • Przygotowywanie ofert na rozwiązania obniżające koszty energii (fotowoltaika, LED, kompensacja mocy biernej, energia elektryczna)
  • Opracowanie raportów ze świadczonych usług
  • Udział w projektach i sprzedaż rozwiązań
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Samochód służbowy
  • Pakiety socjalne
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Energetyka, Automatyka lub doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Znajomość i umiejętność stosowania zagadnień prawa energetycznego i ustawy o efektywności energetycznej.
  • Znajomość MS Office i innych programów branżowych
  • Znajomość urządzeń i obiektów ciepłowniczych – mile widziana.
  • Prawo jazdy kat. B