Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Asystent w projekcie
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2013
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, prowadzenie dokumentacji. Sporządzanie, przygotowywanie dokumentów dotyczących realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.Archiwizowanie dokumentów.Oferta stażu przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne powyżej 30 roku życia, kwaflikujących się do projektu RPO ( ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych i powyżej 50 roku życia).Miejsce stażu : Wektor Consulting Sp. z o.o. Bielsko-Biała
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, kierunek bez znaczenia, umiejetność obsługi komputera i urządzeń biurowych, komunikatywność

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej