Asystent Projektanta - Specjalista BIM/Revit
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Kim jesteśmy:

COWI Polska jest częścią międzynarodowej Grupy COWI (www.cowi.com). COWI jest liderem w branży inżynierii i środowiska zaangażowanym w wiele dużych projektów w dziedzinach infrastruktury, budownictwa, środowiska, energii, przemysłu i planowania przestrzennego w Europie, Ameryce, Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Opis Stanowiska:

Do głównych obowiązków Asystenta Projektanta BIM/REVIT obejmują:

  • Przygotowanie i zarządzanie rysunkami CAD (2D/3D) oraz modelami w BIM na platformie REVIT MEP – w tym przygotowanie rysunków MEP, prezentacji wizualnych, raportowania, spotkań (język angielski)
  • Udział w zarządzaniu globalnymi modelami BIM 3D, 4D, 5D Building Interface Models (BIM) tworzonymi przez łączenie modeli z różnych dyscyplin (drogi, koleje, łuki, budowle, konstrukcje) i różnych programów (Bentley, AutoCAD, Revit, Navisworks itp.)
  • Koordynacja interfejsów geometrycznych i rozwiązań technicznych pomiędzy innymi dyscyplinami inżynierskimi;
  • Tworzenie modeli 3D (Autocad, C3D lub Microstation i dokumentacja rysunkowa na gotowym modelu)
  • Tworzenie procedur, szablonów, skryptów ułatwiających i przyspieszających pracę, dodatkowym atutem będzie znajomość programowania aplikacji
  • Kontrola i utrzymanie modeli BIM pod kątem spójności, występowania błędów i integralności z innymi branżami
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych w zespole BIM
  • Uczestnictwo lub przygotowywanie i prowadzenie spotkań BIM w celu analizy i eliminacji błędów
  • Współpraca z innymi zespołami projektowymi COWI, głównie z Danii, Anglii, Szwecji i Norwegii.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie Inżynierii Lądowej
  • Umiejętność tworzenia modeli MEP w oprogramowaniu BIM
  • Podstawowe doświadczenie oraz samym znajomość projektowania architektonicznego i konstrukcyjnego
  • Doświadczenie systemowe oraz samym wiedza na temat projektowania mechanicznego i elektrycznego
  • Znajomość standardów i parametrów projektu Revit
  • Doświadczenie w tworzeniu rodzin (tworzenie i modelowanie elementów standardowych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dostępność na krótkie wyjazdy za granicę
  • Doświadczenie z QTO (Ilość na zamówienie) i tworzenie harmonogramów QTO
  • Doświadczenie ze współpracą w miejscu pracy i własnością danych
  • Minimalne doświadczenie w komunikacji między Revit i innymi programami, takimi jak Autodesk i Civil 3D.
  • Doświadczenie i zrozumienie pracy z metadanymi w celu manipulowania parametrami
COWI oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę przy interesujących projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w środowisku wielokulturowym, zwłaszcza w krajach skandynawskich
  • Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowena życie, lekcje języka angielskiego, świeże owoce, dofinansowanie dodatkowych aktywności sportowych np. udział w zawodach
  • Kompleksowe szkolenia z obsługi oprogramowania projektowego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.