Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Asystent projektanta sieci i instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1749
OBOWIĄZKI:
Prace przy opracowywaniu projektów sieci wodno-kanalizacyjnych, uzgadnianie tras sieci/asysta przy opracowywaniu projektów technicznych.Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, stacjonarna w siedzibie firmy oraz w terenie - Bielsko-Biała i okolice.Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: inżynieria środowiska
Uprawnienia: Obsługa programu AutoCAD
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku inżynieria środowiska, biegła obsługa komputera, programów z pakietu MS Office, obsługa programu AutoCAD. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej