Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Asystent projektanta instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2676
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie projektów instalacji i sieci zewnętrznych z branży sanitarnej, (w tym projekty instalacji, wod-kan, gazowych, wentylacyjnych, centralnego ogrzewania, sieci zewnętrznych: wod-kan, gazowych, kanalizacyjnych). Przygotowywanie dokumentacji projektowej, pism, wniosków. Koordynowanie projektów. Prowadzenie korespondencji służbowej i formalnej.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od pon. do pt.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. wyższe I stopnia na kierunku inżynieria środowiska, wymagana biegła obsługa komputera, pakietu MS Office i Internetu oraz AUTO-CAD. Mile widziana umiejętność obsługi programów branżowych do projektowania instalacji i sieci sanitarnych (OZC, SET, CO, H2O, NET i inne). Wymagane zaangażowanie i chęć rozwoju. Możliwość przyuczenia, doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej