Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Asystent nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1352
OBOWIĄZKI:
Praca w przedszkolu w Bielsku-Białej.Praca w systemie zmianowym w godz.: 6.45-17.00 (grafik do ustalenia po 8 godz.). Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.Pracodawca dofinansowuje szkolenie z zakresu Montessori.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie mile widziane w trakcie studiów pedagogicznych w zakresie edukacji przedszkolnej lub wczesnoszkolnej. Pozytywne nastawienie do dzieci, odpowiedzialność i zaangażowanie, mile widziana znajomość języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej