Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Asystent ds. opracowywania danych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0659
OBOWIĄZKI:
Analiza i opracowywanie danych z fotorejestracji pasa drogowego w celu wykonania ewidencji dróg, wykonywanie pomiarów dróg na terenie woj. śląskiego, koordynowanie prac nad wykonaniem ewidencji dróg, współpraca z podwykonawcami, kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty z klientami, przygotowywanie ewidecji dróg celem przekazania klientowi, szkolenie klienta z obsługi oprogramowania EwiMax 3,1 lub GISROAD.Oferta skierowana do osób bezrobotnych, które nie ukończyły 30 roku życia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, kierunek bez znaczenia. Konieczne prawo jazdy kat. B oraz znajomość obsługi komputera (Pakiet Office). Doświadczenie b/z.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej