Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Asystent architekta
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0203
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków obejmuje wykonywanie projektów architektury od fazy koncepcji po projekty wykonawcze i nadzór autorski na budowie, koordynację międzybranżową, ustalanie zakresu części formalnej projektu oraz kontakt z inwestorami.Praca od pon. do pt. w godz. 7.30-15.30.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie min. wyższe kierunkowe, mile widzianie doświadczenie, biegła znajomość programu AutoCAD, znajomość programów Revit, Cinema4D, Photoshop, bardzo dobra znajomość warunków technicznych i prawa budowlanego, wynagrodzenie 3 500 – 5 300,00 brutto uzależnione od doświadczenia i zaangażowania Pracownika, czytelna ścieżka awansu, możliwość uzyskania wynagrodzenia premiowego, umowę o pracę na pełny etat z możliwością indywidualnego dopasowania czasu pracy, dobrą atmosferę i pracę w zgranym zespole współpracowników, pracę przy dużych projektach obiektów użyteczności.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 270 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej