Ogłoszenie numer: 4198147, z dnia 2021-02-12

Inżynieria Pro Eko

Realizujemy wiele ciekawych projektów o charakterze przemysłowym, środowiskowym jak również użyteczności publicznej.

Asystent Architekta / Architekt

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Nr Ref.: arch02

Opis stanowiska

Praca na etat, jak również możliwość stałej współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych, magazynowo - biurowych, terenów zielonych
  • Koordynacja międzybranżowa oraz udział w postępowaniu ws wydania pozwolenia na budowę

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Znajomość programu Auto-Cad, umiejętność pracy w 2d

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz uprawnień
  • Krótszy tydzień pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN