Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Archiwista laboratorium
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/13527
OBOWIĄZKI:
- przejmowanie akt wytwarzanych przez poszczególne komórki organizacyjne, w tym ewidencjonowanie, porządkowane, przechowywanie, zabezpieczanie, przekazywanie do archiwum państwowego- przyjmowanie, rejestrowanie i przechowywanie dokumentacji i próbek z badań- przechowywanie wszystkich dokumentów i zapisów (w tym elektronicznych) związanych z każdym badaniem oraz innych dokumentów związanych z systemem jakości DPL, ISO 9001 oraz AAALAC International- przyjmowanie, rozdział i przechowywanie materiału do badań wraz z dostarczoną dokumentacją- praca z substancjami chemicznymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Archiwista (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- przejmowanie akt wytwarzanych przez poszczególne komórki organizacyjne, w tym ewidencjonowanie, porządkowane, przechowywanie, zabezpieczanie, przekazywanie do archiwum państwowego- przyjmowanie, rejestrowanie i przechowywanie dokumentacji i próbek z badań- przechowywanie wszystkich dokumentów i zapisów (w tym elektronicznych) związanych z każdym badaniem oraz innych dokumentów związanych z systemem jakości DPL, ISO 9001 oraz AAALAC International- przyjmowanie, rozdział i przechowywanie materiału do badań wraz z dostarczoną dokumentacją- praca z substancjami chemicznymi[Zgłoszenia: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl]

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy