Agent Nieruchomości
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Freedom Nieruchomości tworzą uznani specjaliści branżowi z dużym doświadczeniem w obszarze rynku nieruchomości, marketingu, sprzedaży, aspektów prawnych i finansowych oraz nowych technologii.  W naszej strukturze działa 55 oddziałów i ponad 400 osób.

Pracując w nieruchomościach, masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym. Nasi najlepsi doradcy zarabiają średnio 10 000 zł miesięcznie i więcej!

Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości. Inwestujemy w rozpoznawalność marki (prestiżowy zawód), marketing (otrzymujesz klientów) i jakość obsługi (30% naszych ofert pochodzi z rekomendacji).

Zacznij zarabiać w nieruchomościach!
Co otrzymasz?
  • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność
  • Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów
  • Szkolenie i wdrożenie przygotowujące do pracy Agenta Nieruchomości
  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)
  • Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów, infrastruktura G Suite)
  • Program szkoleń dodatkowych [prawne, sprzedażowe, menadżerskie]
  • Jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu
  • Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia
Twoje zadania?
  • Systematyczne pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność
  • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości
  • Współpraca z zespołem oraz partnerami
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Koncentracji na pozyskiwaniu nowych klientów
  • Nastawienia na cel
  • Systematyczności i pracowitości
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem