Our Client is an international automotive company located in Bielsko-Biała. The candidate will be part of the Accounting Team in Poland.

Accountant (Księgowa / Księgowy)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 04/2021/BN/K
Główne zadania:
  • Processing of purchase invoices, resolving discrepancies.
  • Communicating with vendors via email and phone.
Wymagania:
  • Min. bachelor’s degree in accounting or finance.
  • Min. 2 years of experience in the accounting department.
  • Knowledge in English (B1/B2).
  • Very good MS Excel skills.
Korzyści:
  • 3 days per week in home office, 2 days a week in the office.
  • Stable employment in a global enterprise.
  • Benefits such as multisport card, private medical package, life insurance.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.